MO muziejus

MO muziejus, atidarytas 2018 m. spalio 18 d. Tai modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus Vilniuje, įkurtas mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva.

„NIT“ parinko ir tiekė pripažinto pasaulyje oro kondicionavimo ir šaldymo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) šilumos siurblį NLC1250H ir labai tylius fankoilus FCZ.

MO-Muziejus„Aermec“ gaminamas oras/vanduo šilumos siurblys „NLC_H“ – montuojamas patalpose. Naudojami vidutinio dydžio gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose efektyviam patalpų vėsinimui ir šildymui ir karšto vandens gamybai visus metus.

„NLC_H“ yra vieno arba dviejų kontūrų šilumos siurblys, užpildytas šaltnešiu R410a. Jo sudėtyje „plug“ tipo ventiliatoriai su EC tipo inverteriniu varikliu, kurie užtikrina tyliausią mašinos veikimą, didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai, kurie yra hermetiški, suprojektuoti ir optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis. Mašina šaldo/šildo vandenį, tiekiamą į paskirstymo sistemą, kuri paprastai yra prijungta prie fankoilų arba prie žemos temperatūros spinduliavimo sistemos.

Be to, „NLC_H“ taip pat gali gaminti karštą vandenį buitinėms reikmėms, jei jame yra šilumos atgavimo ar „Total Recovery“ sistema, todėl ji idealiai tinka gyvenamosios ir komercinės paskirties objektams. Jame gali būti įrengtas hidraulinis komplektas (sistemos pusė), kuriame yra išsiplėtimo bakas, apsauginis vožtuvas (vandens pusėje) ir išleidimo vožtuvas.

Naujos kartos fankoilai FCZ pasižymi labai mažu triukšmo lygiu, pastebima energijos ekonomija ir elegantišku dizainu. Ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ gali būti montuojamas su bet kuria 2/4 vamzdžių sistema ir veikti su bet kokiu šilumos generatoriumi net esant žemai temperatūrai.

Ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ yra daugybės konfigūracijų, pritaikytų skirtingiems objektams: sieniniai, lubiniai, nišiniai (įleidžiami į sieną), kanaliniai, pastatomi, etc. Daugybė modelių ir konfigūracijų padeda surasti geriausią sprendimą jūsų poreikiams.