Nacionalinis dramos teatras

2018 metų pabaigoje Lietuvos nacionaliniame dramos teatre prasidėjo keleriems metams numatyta rekonstrukcija, kurios metu be kitų dalykų, bus iš esmės pagerintas energetinis efektyvumas ir sutvarkytas reikiamas patalpų vėsinimas vasaros metu ir šildymas žiemą.

Pagal pateiktus projektinius skaičiavimus „NIT“ parinko ir tiekė pripažinto pasaulyje oro kondicionavimo ir šaldymo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) aušyklę „WDR“, vanduo/vanduo čilerio „NXW“ tyliają versiją ir modernius ventiliatorinius konvektorius „FCZ“, „FCL“.

Dramos-teatras„Aermec“ gaminamos sausosios aušintuvės „WDR“ skirtos skysčių, esančių šilumokaičio vamzdžiuose, temperatūros keitimui. Šie agregatai montuojami lauke, todėl gaminami naudojant tokias technologijas ir medžiagas, kurios garantuoja atsparumą atmosferos veiksniams.

Vandeniu aušinamas čileris „NXW“ veikia su šaltnešiu R410A. Įrenginys montuojamas patalpų viduje. Tai dviejų kontūrų šaldymo mašina, kuri pritaikyta naudoti geotermiškai. Šilumokaičiai (sistemoje), aukšto efektyvumo plokštelinis šilumokaitis, hermetiški spiraliniai kompresoriai įrenginyje užtikrina žemą triukšmo lygį, optimalią veiklą ir efektyvų elektros vartojimą.

Naujos kartos fankoilai „FCZ“ pasižymi labai mažu triukšmo lygiu, pastebima energijos ekonomija ir elegantišku dizainu. Ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ gali būti montuojamas su bet kuria 2/4 vamzdžių sistema ir veikti su bet kokiu šilumos generatoriumi net esant žemai temperatūrai.

Ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ yra daugybės konfigūracijų, pritaikytų skirtingiems objektams: sieniniai, lubiniai, nišiniai (įleidžiami į sieną), kanaliniai, pastatomi, etc. Daugybė modelių ir konfigūracijų padeda surasti geriausią sprendimą jūsų poreikiams.

„Aermec“ kasetiniai fankoilai „FCL“ naudojami tiek komercinių tiek pramoninių patalpų šildymui, vėsinimui ir sausinimui. Oro srautas paskirstomas į keturias puses. „FCL“ konstrukcijai nereikia nei papildomos apdailos nei aptarnavimo liuko, o tai labai palengvina techninį aptarnavimą.