Palangos autobusų stotis

Į 2014 metais atnaujintą Palangos autobusų stotį pagal pateiktus projektinius skaičiavimus „NIT“ parinko ir tiekė pasaulyje pripažinto vėsinimo ir kondicionavimo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) oras/vanduo šalčio mašinos „NRL“ didelio efektyvumo versiją.

Oras-vanduo čileriai „NRL“ tinka vidutinio dydžio gyvenamųjų ir komercinių pastatų patalpų vėsinimui vasaros metu ir karšto vandens gamybai visus metus. Tai yra dviejų kontūrų čileris, užpildytas R410A šaltnešiu. Įrenginyje – statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, hermetiški didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai suprojektuoti ir optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis optimizuotas visiškai išnaudoti puikias šaltnešio šilumos mainų savybes. Kadangi montuojami lauke, montavimo rėmas yra parinkto storio cinkuoto plieno lakštų ir dažomas poliesterio milteliais, kad būtų atsparus atmosferos poveikiui laikui bėgant.

Du nepriklausomi šaldymo kontūrai užtikrina puikų našumą net ir prie dalinio apkrovimo ir leidžia naudoti įrenginį net tada, kai vienas kompresorių taisomas ar keičiamas.