Prekybos centras „Maxima“ Moravų g.1

Pagal pateiktus projektinius skaičiavimus „NIT“ parinko ir patiekė į prekybos centrą „Maxima“, Moravų g. 1, Europoje ir Lietuvoje pripažinto vėsinimo ir kondicionavimo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) energetiškai efektyvią oras/vanduo šaldymo mašiną „NRB“ bei oro užuolaidų ir vėdinimo įrangos gamintojo „2VV“ (Čekija) oro užuolaidas „VENESSE“.

Naujos kartos „NRB“ serijos oras-vanduo čileriai tinka vidutinio ir didelio dydžio gyvenamųjų ir komercinių pastatų patalpų vėsinimui vasaros metu ir karšto vandens gamybai visus metus. Kadangi montuojami lauke, montavimo rėmas yra parinkto storio cinkuoto plieno lakštų ir dažomas poliesterio milteliais, kad būtų atsparus atmosferos poveikiui laikui bėgant.

Dviejų kontūrų čileris „NRB“, užpildytas R410A šaltnešiu. Įnverteriniai ventiliatoriai užtikrina tylų ir energetiškai efektyvų mašinos veikimą, hermetiški didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis arba vamzdelinis šilumokaitis (priklausomai nuo modelio). Su antivibraciniais padais ir galimybe valdyti per BMS.

Du nepriklausomi šaldymo kontūrai užtikrina puikų našumą net ir prie dalinio apkrovimo ir leidžia naudoti įrenginį net tada, kai vienas kompresorių taisomas ar keičiamas.

Vertikali vandeninė oro užuolaida „VENESSE“ skirta reprezentacinėms patalpoms, pvz., bankams, ofisams, restoranams ir prekybos centrams. Gali būti montuojamos tiek kairėje tiek dešinėje pusėse. Ilgis 2,5 m. Mažas triukšmo lygis. Su tvirtinimo detalėmis, valdymo pulteliu ir durų kontaktu.