Vilniaus lopšelis-darželis „GABIJĖLĖ“

Pagal pateiktus projektinius skaičiavimus „NIT“ parinko ir tiekė į Vilniaus lopšelį – darželį „Gabijėlė“ pripažinto pasaulyje oro kondicionavimo ir šaldymo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) oras/vanduo šilumos siurblius „ANK“ su kaupimo talpa.

Reversiniai šilumos siurbliai „ANK“  naudojami mažo ir vidutinio dydžio gyvenamųjų ir komercinių pastatų patalpų efektyviam vėsinimui vasaros metu, šildymui žiemos metu ir karšto vandens gamybai visus metus.

„ANK“ yra vieno kontūro reversinis šilumos siurblys, užpildytas šaltnešiu R410A. Įrenginyje – statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai, kurie yra hermetiški, suprojektuoti ir optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis.

Be to, jei šilumos siurblys „ANK“ su šilumos atgavimo ar „Total Recovery“ sistema, jis taip pat gali ruošti karštą vandenį, todėl įrenginys idealiai tinka gyvenamosios ir komercinės paskirties objektams. Modelis gali būti aprūpintas hidrauliniu komplektu (sistemos pusė), įskaitant plėtimosi baką, apsauginiu vožtuvu (vandens pusė) ir išleidimo vožtuvu.