VIP keleivių terminalas

Vilniaus oro uosto VIP keleivių terminalas – ypatinga vieta, kurioje lankosi daugybė garbių Lietuvos žmonių, taip pat užsienio svečių, tad čia daug dėmesio skiriama patalpų mikroklimatui, kuris leistų keleiviams terminale jaustis komfortiškai ir saugiai. Natūrali oro kaita neužtikrina nei higienos reikalavimų, nei racionalių vartotojo poreikių.

Pagal pateiktus projektinius skaičiavimus „NIT“ parinko ir tiekė į objektą pirmaujančio pasaulyje  vėdinimo ir oro ruošimo komponentų gamintojo „Trox GmbH“ (Vokietija) plyšinius difuzorius „Pureline 35“, kurie užtikrins tobulą mikroklimatą VIP keleivių terminale.

Plyšiniai difuzoriai „Pureline“ naudojami orui tiekti bei ištraukti patalpose, kurių aukštis iki 4 metrų, kai reikia tiekti didelį oro kiekį ir tuo pačiu norima išvengti jutiminio diskomforto. Estetiški plyšiniai difuzoriai specialiai sukurti didelėms erdvėms, kur svarbus estetinis vaizdas, pavyzdžiui, koncertų salėms, teatrams, galerijoms, oro uostams. Jie kuria tobulą mikroklimatą nekeldami triukšmo.

Puikiai integruojami į kabamąsias lubas, plyšiniai difuzoriai nukreipia orą iš kondicionavimo sistemų į patalpą, greitai sumažina temperatūrų skirtumą ir oro srauto greitį. Rezultatas – mišri srauto ventiliacija komfortinėse zonose, geras bendras patalpų vėdinimas, labai maža turbulencija. Technologiškai ir estetiškai nepriekaištingai ištobulinti prietaisai tinka ir išskirtiniams projektams, ir standartiniams, jie mėgstami dėl ypatingo dizaino ir vokiškos kokybės.