NIT tiekia baseinų vėdinimui ir sausinimui specialios paskirties „Dantherm“ (Danija) baseinų įrangą, kuri tradiciškai vertinama už kokybę, funkcionalumą ir energijos taupymą.

BASEINŲ ĮRANGA

Aukšta temperatūra, santykinė drėgmė, atviras vandens paviršius ir korozyvi aplinka – visai tai būdinga baseinams. Reikia nuolat palaikyti aukštą vandens temperatūrą, dėl to vanduo intensyviai garuoja. Norint pašalinti perteklinę drėgmę, būtina vėdinti, nes kitaip atsiranda pelėsis, nuo drėgmės genda įvairios pastato konstrukcijos, suprastėja medžiagų termoizoliacinės savybės.

Baseinuose naudojama specializuota vėdinimo ir sausinimo įranga, kuri turi būti ypač gerai apsaugota tiek nuo santykinio drėgnio tiek nuo korozyvios aplinkos (chloruotas vanduo) – epoksidine danga dengti šilumokaičiai, vožtuvai, lašų atskirtuvai ir rinktuvai, aukšta šiluminės izoliacijos ir sandarumo klasė, nuo drėgmės apsaugotos pavaros ir t.t.

NIT tiekiamą specialios paskirties baseinų įrangą galima suskirstyti į dvi dideles grupes: baseinų sausintuvai ir baseinų vėdinimo sistemos su integruotais šilumos siurbliais.

BASEINŲ SAUSINTUVAI

Baseinų sausintuvai – kondensaciniai: iš patalpos traukiamas oras atvėsinamas šilumos siurblio garintuve, o vėliau pašildomas kondensatoriuje.

Sausintuvai-baseinu-patalpomsNedideli sausintuvai pajėgūs sausinti orą patalpose, kuriose baseino ir šlapių paviršių bendras plotas nuo 25 iki 60 m². Šiek tiek didesniuose baseinuose analogiški sausintuvai gali būti įrengti gretimoje patalpoje, tuo būdu galima tiekti maždaug iki 30% vėdinimui skirto švaraus oro.

Dar didesnių baseinų patalpoms sausinti naudojami specializuotos baseinų vėdinimo sistemos su integruotais šilumos siurbliais ir turi daugiau veikimo režimų bei oro apdorojimo proceso valdymo galimybių nei standartiniai sausintuvai.

• „Dantherm“ virš 30 metų gamina agresyvioms aplinkoms skirtas oro apdorojimo technologijas, t.y sukauptas labai  didelis „know-how“ bagažas.

• Produktai – labai patikimi, naudojami tik aukštos kokybės komponentai.

• Aukštos klasės efektyvūs ventiliatoriai su mažu savitosios ventiliatoriaus galios SFP rodikliu, didelio efektyvumo kompresoriai, kartu su moderniausiu nuotoliniu valdymu ir stebėjimo galimybėmis padeda įrenginiams veikti ekonomiškai ir reikšmingai sumažinti energijos sąnaudas.

• Mažas garso lygis.

• Skandinaviškas dizainas. Pagaminta Danijoje (Made in Denmark).

Tokie įrengimai buvo sumontuoti Druskininkų „Grand SPA Lietuva“, Rokiškio miesto baseine ir kt.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

BASEINŲ VĖDINIMO SISTEMOS

Specializuota vėdinimo ir sausinimo įranga: – baseinų vėdinimo sistemos su integruotais šilumos siurbliais turi daugiau veikimo režimų ir oro apdorojimo proceso valdymo galimybių nei standartiniai sausintuvai. „DanX“ baseinų vėdinimo sistemos su Dantherm-baseinu-vedinimo-sistemoskorozijai atspariu paviršiumi gali patenkinti bet kokius komfortiškos aplinkos reikalavimus. Su viena ar dvipakope šilumos regeneravimo sistema ir su papildomai užsakytu valdymo paketu – tai idealus prietaisas energijos sanaudų optimizavimui ir efektyviai baseino aplinkos kontrolei bet kurioje pasaulio vietoje.

Viešieji baseinai, SPA, medicinos centrai ir kiti objektai su dideliais baseinais jau seniai įvertino labai efektyvių baseinų vėdinimo įrenginių „DanX“ naudą. Dabar tiekiama veiksmingesnė, ekonomiškesnė„DanX XD & HP“ versija, sukurta specialiai viešbučių, sveikatingumo centrų ir privačių patalpų baseinams, kuri užtikrina didelę naudą – labai pagerina oro kokybę, nejaučiama jokio chloro kvapo baseino patalpoje, galima aušinti vasarą ir labai sausinti žiemą, kai gali būti didelės problemos dėl kondensacijos.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

Tokie specializuoti įrenginiai įrengti SPA „Esperanza“, Antakalnio klinikose, Pasvalio, Šakių, Rokiškio baseinuose ir kt.

Susisiekite su mumis tel: +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie ŠVOK įrangą baseinams ir sveikatingumo zonoms, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.