Filmas „Ar jūsų namo oras – sveikas?“

Rotacinių rekuperatorių gamintojas „Flexit“ (Norvegija) sukūrė trumpą švietėjišką filmą „Ar jūsų namo oras – sveikas?“ apie namų vėdinimo ir kokybiško, gero oro namuose svarbą, kurį jūsų patogumui čia ir patalpiname. 

Apie kokybiško oro bei patalpų vėdinimo svarbą kalbame nuo pat NIT įkūrimo 2002 metais. Bet tikrai nebus blogai dar kartą pakartoti tuos klasikinius teiginius, juolab augant privačių, vienbučių namų statybos rinkai, o pastaraisiais metais ir griežtėjant energetinio efektyvumo ir aplinkosaugos reikalavimams, vis daugiau vartotojų susiduria su naujais pasirinkimais, o prieš darant sprendimus, labai svarbu suvokti oro įtaką mūsų savijautai, sveikatai bei turimo turto būklei.

Taip pat mūsų tinklapyje galite surasti ir daugiau patarimų apie patalpų mikroklimatą, jo dedamasias – šviežią, švarų orą, tinkamą temperatūrą ir santykinę drėgmę ir t.t., bei jų poveikį sveikatai ir gerovei, apie produktus ir instrumentus, kurių pagalba galite užtikrintį komfortiškas sąlygas ir optimalią technologijų veiklą bei priežiūrą, pvz, straipsnyje: kaip atpažinti ar tavo rekuperatorius veikia gerai?

Daugiau info apie patį gamintoją „Flexit“ galite surasti čia

Taip pat primename, kad šiuo metu vykdome „Flexit“ rekuperatorių registraciją. Kiekvienas užpildęs specialią registracijos formą, gauna 30 % nuolaidą vienam originalių filtrų komplektui.