NIT gali pateikti daug įvairios įrangos administraciniams pastatams iš savo tiekėjų, pradedant nuo vėdinimo, drėkinimo, sausinimo sistemų ir baigiant šildymo, šaldymo, adiabatinio vėsinimo technologijomis. O be to dar oro valymo, filtravimo, dezinfekavimo sprendimai, pritaikyti komerciniams poreikiams ir reikmėms. Ir visa ši įranga gali būti valdoma ir monitorinama moderniausiomis pastatų automatizavimo ir valdymo sistemomis.

ADMINISTRACINĖMS PATALPOMS

Administracinėse patalpose labai svarbu užtikrinti tinkamą mikroklimatą, kuris labai įtakoja sveikatą, gerą savijautą tiek darbuotojų, dirbančių tose patalpose didžiąją laiko dalį tiek lankytojų, besilankančių įvairiais rūpimais klausimais. Labai svarbu, kad patalpos būtų gerai vėdinamos, patiekiant šviežą orą ir šalinant užterštą, tuo pačiu sumažinant CO2 kiekį.

Vėdinimo įrenginiai turi veikti ne tik energetiškai efektyviai, bet ir tyliai, kad jų veiklos garsas netrukdytų dirbančiųjų darbo (darbingo nusiteikimo). (Svarbu, kad būtų nei per šilta nei per šalta, išvengiama įvairių skersvėjų …).

Prie vėdinimo įrenginių į bendrą vėdinimo sistemą jungiami ortakiai, triukšmo slopintuvai, ugnies sklendės, grotelės, difuzoriai. Įrenginiai, kurie yra matomi patalpose arba matomos jų dalys, turi atrodyti estetiškai, derėti prie interjero, negriauti bendro vaizdo.

Administracines patalpas taip pat reikia šildyti, ruošti karštą vandenį, drėkinti, o karštuoju metu laiku ir vėsinti. Ir visa tai atlikti efektyviai, patenkinant komfortiškus poreikius, atsižvelgiant į poreikio svyravimus paros ir sezoniškumo bėgyje, tuo pačiu atsakingai naudojant gamtinius išteklius.

Toliau aprašyti mūsų siūlomi sprendimai administracinėms patalpoms, kurių dalis jau įgyvendinta ir apie kuriuos galite pasiskaityti čia.

VĖDINIMAS

VĖDINIMO ĮRENGINIAI ADMINISTRACINĖMS PATALPOMS

„NIT“ tiekia gamintojo „Euroclima“ (Austrija) ir „Blauberg“ (Vokietija) adaptuotus pagal užsakovo poreikius vėdinimo įrenginius ir vėdinimo kameras, prie kurių gali jungtis drėkinimo ir sausinimo blokai, o taip pat vėsinimo sekcija.

vedinimo-sistema„Blauberg“ (Vokietija) tiekiami vėdinimo įrenginiai „BlauAir“ – aukščiausios kokybės stacionarių vėdinimo kamerų su šilumos atgavimu asortimentas komerciniam naudojimui.

Tiekiami septynių dydžių agregatai, kurių nominalus oro srautas yra 800–9000 m³/h. Vėdinimo įrenginiai gali būti tiek su priešpriešinio srauto šilumokaičiu tiek su rotaciniu. Statomi ant grindų arba montuojami po lubomis.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti SEB banko administraciniame pastate Vilniuje, verslo centruose „Technopolis“, „135“, T, Ivanausko muziejuje Kaune, „Maximos“ prekybos centre Klaipėdoje ir kt.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


ORTAKIAI, TRIUKŠMO SLOPINTUVAI

„NIT“ tiekia gamintojo „DEC International“ (Nyderlandai) tiek standžius tiek lanksčius ortakius bei triukšmo slopintuvus, plafonus ir kitus vėdinimo sistemų priedus. Visi produktai vertinami už aukštą kokybę bei technologinį inovatymą.

ortakiu-sistema-administracinems-patalpomsOrtakiai – tai vamzdžiai, kuriais oras perduodamas iš oro vėdinimo įrenginių į patalpas arba ištraukiamas iš patalpų ir šalinamas į lauką.

Ortakiai ventiliacijai turi būti parinkti ir sumontuoti taip, kad užtikrintų minimalų pasipriešinimą, minimalų nuotėkį bei šiluminius nuostolius. Tuo pačiu atitiktų vyraujančias higienos normas bei užtikrintų saugų vėdinimo sistemos naudojimą.

Kartu su ortakiais dažnai naudojami triukšmo slopintuvai. Kaip galima suprasti iš jų pavadinimo, jie naudojami veikiančios sistemos garso prislopinimui. Standartiškai slopintuvai abiejuose galuose turi cinkuotas metalines movas, skirtas pritvirtinti tiesiogiai prie standaus ortakio ar įrangos. Jie yra tvirti, lankstūs, kelių sluoksnių, tarp kurių yra garsą sugerianti medžiaga.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


GROTELĖS, DIFUZORIAI

„NIT“ tiekia gamintojų „Brofer“ (Italija), „DEC International“ (Nyderlandai) ir „Trox“ (Vokietija) groteles, plafonus, difuzorius.

plafonas-dvsPer ventiliacines groteles oras gali būti tiekiamas į vėdinimas patalpas arba pašalinamas iš jų.Tai yra nebrangus oro paskirstymo būdas, leidžiantis paskirstyti didelius oro kiekius. Dėl galimo diskomforto jos  dažniau naudojamos aukštose patalpose.

Grotelės montuojamos į iš anksto paruoštas montažines angas. Patartina naudoti grotelių rėmelį, kad nesimatytų montavimo žymių.

Vieni populiariausių lubinių oro difuzorių yra DVS tipo tiekimo ir ištraukimo difuzoriai, nes yra nebrangūs ir juos lengva pareguliuoti sukant centrinį reguliavimo elementą, fiksavimo veržle galima nustatyti minimalų plyšį.

Dar verta paminėti sūkurinius ir plyšinius difuzorius, kurie yra plačiai naudojami administracinėse patalpose. Šių technologijų difuzoriai užtikrina mišrią srauto ventiliaciją komfortinėse zonose, gerą bendrą patalpų vėdinimą, sukuriant tik labai mažą turbulenciją užimtoje zonoje.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


VENTILIATORIAI

„NIT“ tiekia gamintojų „Blauberg“ (Vokietija) ir „Casals“ (Ispanija) ventiliatorius.

blauberg-ventiliatoriaiOro judėjimui ortakiuose sukelti, t.y. tiekimo ir ištraukimo ventiliacijai, naudojami kanaliniai ventiliatoriai. Jie plačiai naudojami tiek buityje tiek komercinėse srityse, ten kur reikia didesnio slėgio, didesnio oro srauto ir žemo triukšmo lygio.

Kadangi plokšti stačiakampės formos kanaliniai ventiliatoriai telpa virš pakabinamųjų lubų, taigi neužimdami daug vietos, jie paprastai naudojami gyvenamuosiuose ir visuomeninės paskirties pastatuose, mažų patalpų oro tiekimo ir ištraukimo sistemose. Ir netgi ištraukimo ventiliacijai iš kelių patalpų vienu metu.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

VĖSINIMAS

ORO KONDICIONIERIAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Aermec“ (Italija) SPLIT IR MULTISPLIT sistemų oro kondicionierius administracinėms patalpoms.

Aermec-oro-kondicionieriaiVidiniai oro kondicionierių blokai gali būti įvairios konstrukcijos: sieniniai, lubiniai, kanaliniai, kasetiniai, grindiniai ir pastatomi. Tokia įvairovė leidžia atsižvelgti į kondicionuojamų patalpų ypatumus ir vartotojo pageidavimus.

Administracinėse patalpose, ypač jei pakabinamųjų lubų aukštis pakankamas, dažniausiai naudojami kasetiniai kondicionieriai. Tačiau jei aukščio trūksta, gali būti montuojami plokščios formos lubiniai modeliai.

Oro kondicionieriai aprūpinami priemonėmis ne tik oro vėsinimui, bet ir oro išvalymui nuo dulkių, bakterijų ir kvapų; oro judėjimui, paskirstymui ir automatiniam temperatūros reguliavimui, priemonėmis santykinei drėgmei; o kartais dujų sudėčiai ir jonizavimui reguliuoti, o taip pat ir distancinio valdymo ir kontrolės prietaisais.

Tokie produktai buvo sumontuoti Kauno technologijos universitete ir kt.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


VENTILIATORINIAI KONVEKTORIAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Aermec“ (Italija) fankoilus adminstracinėms patalpoms.

Aermec-fankoilaiKonstrukciškai ventiliatoriniai konvektoriai yra analogiški Split ir MultiSplit sistemų vidiniams blokams, todėl ir jų modeliai taip pat analogiški – kanaliniai, pastatomi, konsoliniai, universalūs, kasetiniai, sieniniai, didelio galingumo kanaliniai, “įleidžiami” į sieną.

Fankoilai yra pritaikyti dvivamzdėms ar keturvamzdėms vandeninėms sistemoms. Pastarosiose naudojami ventiliatoriniai konvektoriai turi turėti atskirus kontūrus, kurių vienas skirtas šiltam, kitas – šaltam šilumnešiui.

Ypatingas dėmesis detalėms, kokybiškos medžiagos ir moderniausia technologija užtikrina optimalų ventiliatorinių konvektorių veikimą su beveik nejuntamu triukšmo lygiu, ypač mažuose greičiuose; fankoilų matmenys ir bendri dydžiai – tokie kaip standartinių radiatorių, kad būtų galima diegti juos visoje gyvenamosios ir komercinės paskirties aplinkoje; išskirtinis dizainas, numatantis tendencijas ir harmoniškai suderinamas su interjero reikalavimais; nauji elektroniniai valdymo prietaisų skydeliai su automatinėmis operacijomis, tuo sukuriant draugiškiausią vartotojui klimato įrangą iki šiol.

Tokie produktai buvo sumontuoti administraciniuose pastatuose „Orange office“, „Apranga“, „Technopolis Delta“, verslo centre „Kauno dokas“, viešbučiuose „Ibis“, „Šekspyras“, „Radisson BLU“, „MO“ muziejuje ir kt.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


VANDENINĖS VĖSINIMO SISTEMOS

„NIT“ tiekia gamintojo „Aermec“ (Italija) vandenines vėsinimo sistemas (čileriai, aušintuvės, kondensatoriai ir kt.), kurios sistemos – pačios universaliausios, plačiausiai paplitusios administracinių patalpų vėsinimo srityje.

cileriai-NSMIVanduo vis dar yra optimaliausia priemonė šilumos energijai perduoti pastatuose. Vandeniniai vėsinimo sprendimai tinka tiek mažoms tiek vidutinėms tiek didelėms erdvėms. Keičiantis pastato konfigūracijai, šias sistemas galima išplėsti ir naujai įrengti kartu su kitais šildymo bei vėsinimo šaltiniais, kai pasikeičia energijos rinka arba pasibaigia pradinių šildymo ar vėsinimo šaltinių eksploatavimo trukmė.

Su įvairiais šaltiniais suderinamos vandeninės sistemos gali patikimai, saugiai ir efektyviai tiekti šilumą arba vėsinti ne vieną dešimtmetį.

Tokios vandeninės vėsinimo technologijos buvo sumontuotos administraciniuose pastatuose „Eigesa“, „Technopolis“, verslo centre „Saltoniškių 7“, prekybos centre „Akropolis“ ir kt.  

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


ŠALDYMO SIJOS

„NIT“ tiekia gamintojo „Trox“ (Vokietija) aktyvias ir pasyvias šalčio sijas.

salcio-sijos-admin-patalpomsŠalčio sijos – vandeninė vėsinimo, šildymo ir vėdinimo sistema, naudojama biuruose, parduotuvėse, mokyklose ir kt.

Oru užtikrinamas ventiliacijos poreikis, o vanduo tarnauja kaip efektyvi šilumos ir/ar vėsinimo (šaldymo) perdavimo terpė. Todėl vėsinamosios sijos vis dažniau naudojamos modernių pastatų vėdinimui ir klimato valdymui. Platus šalčio sijų diapazonas įvairiems skirtingiems pastatų tipams – geras ir visuomet tinkamas (galimas) sprendimas.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti biurų miestelyje „Technopolis“, administraciniame pastate „Oro navigacija“ ir kt.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


ŠALDYMO LUBOS

„NIT“ tiekia gamintojo „Fraccaro“ (Italija) šaldymo lubas.

Šaldymo lubos plačiai naudojamos gyvenamosios ar komercinės paskirties patalpose. Didesnės pradinės investicijos gali atsipirkti dėl mažesnių eksploatavimo kaštų, be to tokiuose įrenginiuose nėra ventiliatorių, todėl mažesnės elektros sąnaudos ir nėra ventiliatorių keliamo triukšmo.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

ŠILDYMAS

DAUGIAFUNKCINIAI ŠILUMOS SIURBLIAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Aermec“ (Italija) daugiafunkcinius šilumos siurblius, kurie dėl savo universalumo (gali šildyti, vėsinti bei ruošti karštą vandenį) labai tinka tiek pramoniniams tiek komerciniams pastatams.

silumos-siurbliai-NSRekomenduojame daugiafunkcinius oras vanduo Aermec šilumos siurblius su plokšteliniais arba vamzdeliniais šilumokaičiais, kurie idealiai tinka, kuomet reikia tuo pačiu metu, bet atskirai patenkinti šildymo ir aušinimo poreikius mažo ir vidutinio dydžio komercinės paskirties pastatuose.

Moderniuose komercinės paskirties ar apgyvendinimo, sveikatos apsaugos sektorių pastatuose šildymo ir aušinimo poreikiai yra netiesiogiai susieti su sezoniniais pokyčiais, ir tokiu atveju būtina užtikrinti vienu metu atskirą šalto vandens, skirto erdvėms vėsinti ir sausinti, ir karšto vandens, skirto erdvėms šildyti ir/arba pastato vidinės sistemos karštam vandeniui gaminti, tiekimą. Taigi daugiafunkciniai 4-vamzdžiai šilumos siurbliai yra gera alternatyva tradicinei sistemai, kuri paremta čilerio/boilerio kombinacija.

Du nepriklausomi šaldymo kontūrai užtikrina puikų našumą net ir prie dalinio apkrovimo ir leidžia naudoti įrenginį net tada, kai vienas kompresorių taisomas ar keičiamas.

Statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, hermetiški didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai vartoja mažai elektros energijos.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

DRĖKINIMAS

PROFESIONALŪS ORO DRĖKINTUVAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Condair“ (Šveicarija) garinius oro drėkintuvus, kurie gali dirbti pavieniui ar būti integruojami į mechaninio vėdinimo bei oro kondicionavimo sistemas.

drekintuvai-rs

Dažniausiai didelių  komercinių ar administracinių patalpų drėkinimui naudojami izoterminiai oro drėkintuvai, kurie gali drėkinti netiesiogiai (per per garo paskirstymo vamzdį ventiliacijos ortakyje) arba tiesiogiai (su atskiru arba įmontuotu ventiliatoriumi). Užtikrinama maksimala higiena. Dirba su visų rūšių vandeniu, tiek su demineralizuotu vandeniu tiek su geriamuoju (priklausomai nuo įrenginio).

Darbinės teninių garo drėkintuvų savybės užtikrina išskirtinį veiklos patikimumą, tikslią kontrolę ir paprastą valdymą. Šie drėkintuvai yra dešimtmečių patirties rezultatas, kuris apibūdina šiuolaikinės garų drėkinimo technologijos modernumą.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

AUTOMATIKA

ARRIGO

Arrigo yra galingas ir efektyvus švedų kompanijos REGIN įrankis, kuris veikia kaip interneto portalas. Visa dokumentacija, visa planuojama veikla ir techninės priežiūros darbai ir t.t. gali būti renkami vienoje ir toje pačioje vietoje ir prieinami bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo to, kur esate.

• Interneto portalas Jūsų pastatams

• Visi dokumentai renkami vienoje vietoje ir visada pasiekiami

• Eksploatacijos ir techninės priežiūros įrankis

• Ryšis su jūsų aptarnavimo (serviso) partneriais

• Leidžia stebėti energijos suvartojimą

• Arrigo visada gali būti pasiekiamas internetu

Regin-Arrigo-interneto-portalasArrigo yra universalus internetinis portalas, kuris susieja nekilnojamojo turto technines ir administracines sistemas. Faktiškai visi duomenys ir funkcijos, susiję su nekilnojamuoju turtu, yra prieinami per tiesioginius ryšius bei paieškos funkcijas.

Racionalesnis darbas ir efektyvesnis energijos vartojimas
• Planinių aptarnavimų mastai
• Klaidų pranešimai
• Energijos suvartojimo ataskaitos
• Laiko ataskaitos
• Automatinė sąsaja su kitomis aptanavimo įmonėmis

Visa informacija vienoje vietoje
• Skaitiklio rodmenys
• Techninės dokumentacija kiekvienam pastatui
• Patikrinimo ataskaitos
• Energijos deklaracijos

Rūpinasi talpinimu
• Nėra poreikio investicijoms arba IT personalui
• Didesnis eksploatavimo patikimumas

Integracijos galimybės
Arrigo viduje galima sukurti nuorodas į interneto svetaines. Per šiuos ryšius galima prižiūrėti EXO4 Web Serverius ir Corrigo E-Web valdiklius.

Dokumentų rinkinys vienoje vietoje
Visi dokumentai, įskaitant techninę dokumentaciją, gali būti surinkti vienoje vietoje Arrigo portale. Taip pat galima iš ten imti įvairius dokumentus, patikrinimo ataskaitas, energijos deklaracijas ir t.t.

Arrigo yra visuomet pasiekiamas
Arrigo yra patalpintas internete ir visada gali būti pasiekiamas. Viskas, ko jums reikia, tai interneto ryšis.

Jungtis su jūsų partneriais
Arrigo gali veikti kaip ryšis tarp nekilnojamojo turto savininko ir partnerių arba aptarnavimo įmonių. Pavyzdžiui, galite patalpinti reikalingo darbo nurodymą aptarnaujančiai įmonei ir gauti patvirtinimą, kai darbas bus atliktas.

Susisiekite su mumis tel: +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie ŠVOK įrangą adminstracinėms patalpoms, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.