NIT gali pateikti daug įvairios įrangos skirtos pramonei iš savo tiekėjų, pradedant nuo vėdinimo, drėkinimo, sausinimo sistemų ir baigiant šildymo, šaldymo, adiabatinio vėsinimo technologijomis. O be to dar oro valymo, filtravimo, dezinfekavimo sprendimai, pritaikyti specifiniams pramonės poreikiams ir reikmėms. Ir visa ši įranga gali būti valdoma ir monitorinama moderniausiomis pastatų automatizavimo ir valdymo sistemomis.

GAMYBINĖMS PATALPOMS

Gamybinėse patalpose labai svarbu užtikrinti teisingą mikroklimatą, kuris turi didelės teigiamos įtakos ne tik darbuotojų sveikatai, darbingai savijautai, bet ir visam gamybiniam procesui: nuo žaliavų sandėliavimo iki produktų testavimo ir pagaminimo, jų kokybei, galiojimo trukmei, švariai ir higieniškai aplinkai.

Ne mažiau svarbu gamintojams užsitikrinti sklandžius gamybos ciklus, išvengiant produkcijos broko, neplanuotų prastovų ar papildomų įrangos remontų, nekalbant apie energetiškai efektyvius procesus, kurie ne tik padeda sumažinti sąnaudas, bet ir prisideda prie atsakingesnio išteklių naudojimo bei švaresnės aplinkos, kurią norime išsaugoti ateities kartoms.

Toliau aprašyti mūsų siūlomi sprendimai gamybinėms patalpoms, kurių dalis jau įgyvendinta ir apie kuriuos galite pasiskaityti čia.

VĖDINIMAS

VĖDINIMO ĮRENGINIAI GAMYBINĖMS PATALPOMS

„NIT“ tiekia gamintojo „Euroclima“ (Austrija) adaptuotus pagal užsakovo poreikius vėdinimo įrenginius ir vėdinimo kameras gamybinėms patalpoms.

vedinimo-sistema-zhk-gamybinems-patalpoms„ZHK“ oro vėdinimo sistemos komplektacija – įvairiausia iš esančių rinkoje. Dėl išskirtinio ir neprilygstamo „ZHK“ universalumo, ši oro vėdinimo sistema yra geriausias pasirinkimas pramonės ir perdirbimo technologijoms, automobilių pramonei, aviacijos centrams, tekstilės gamykloms, elektrinėms, tyrimų centrams ir kt. Visoms šioms sritims būdingi specialūs reikalavimai, kurių negali aptarnauti įprastos komercinės vėdinimo sistemos.

Maisto ir gėrimų pramonėje naudojami vėdinimo įrenginiai, tenkinantys padidintus higienos reikalavimus. Tokių įrenginių vidiniai paviršiai lygūs, nėra slenksčių ir nelygumų, kuriuose galėtų kauptis nešvarumai ir bakterijos. Dugną galima plauti dezinfekuojančiomis priemonėmis, nes jis iš nerūdijančio plieno. Kaloriferiai gaminami iš nerūdijančio plieno arba padengiami antikorozine danga. Papildomai prie vėdinimo įrenginių gali jungtis drėkinimo ir sausinimo blokai, o taip pat vėsinimo sekcija.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti gamyklose „Hollister“, „Thermo Fisher“, „Elmoris“, „Rokiškio sūris“ ir kt. Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


„HOVAL“ ORO RUOŠIMO ĮRENGINIAI DIDELĖMS, AUKŠTOMS PATALPOMS

„Hoval“ (Lichtenšteinas) oro ruošimo įrenginiai sukuria ir palaiko komfortinį mikroklimatą didelėse, aukštose patalpose, kuriose nėra galimybės įrengti centralizuotos sistemos, o tuo pačiu sumažina energijos vartojimą. 

hoval-roofventPriešingai nei dauguma centralizuotų sistemų, stoginiai vėdinimo įrenginiai – modulinės struktūros. Tai reiškia, kad tokia sistema susideda iš kelių įrenginių ir netgi skirtingų vidaus klimato prietaisų tipų ir juos galima reguliuoti atskirai, tačiau valdyti bendrai. Tai „Hoval“ leidžia lanksčiai reaguoti į skirtingus poreikius ir pasiūlyti sisteminius vėdinimo, vėsinimo ir šildymo sprendimus.

„Hoval“ įrenginių pagrindiniai privalumai: maksimalus pritaikomumas; higieniška – nėra ortakių; preciziška kontrolė; patentuotas oro skirstymas.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti gamyklose „Continental“, „Elmoris“, „Rokiškio sūris“ ir kt.

Plačiau apie gamintoją galime perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


PRAMONINIAI VENTILIATORIAI

„NIT“ tiekia gamintojų „Casals“ (Ispanija), „Trox TLT“ (Vokietija), „Blauberg“ (Vokietija), „BVN“ (Turkija), „Ventplast“ (Italija), „Aspirnova“ (Italija) ir kt. gamintojų pramoninius ventiliatorius.

ventiliatoriai-hb-hbaPramoniniai ventiliatoriai, kaip sako pats pavadinimas, pirmiausia skirti įvairioms pramonės sritims, bet tuo neapsiribojant. Jų diapazonas milžiniškas.

Dažniausiai pramonėje naudojami išcentriniai ventiliatoriai, kurie būna skirtingi slėgio: žemo, vidutinio ar aukšto. Jie gali būti naudojami oro ištraukimui ar padavimui, įrenginių ir jų dalių aušinimui, švaraus ar šiek tiek dulkino oro transportavimui, oro ištraukimui po filtrų, separatorių ir ciklonų ar pneumatiniame transporte ir t.t. Siekiant taupyti elektros energijos sąnaudas pramoniniuose oro ventiliatoriuose yra montuojami EC elektros varikliai.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


PRAMONINĖS ORO UŽUOLAIDOS

oro-uzuolaida-indesse„NIT“ tiekia gamintojų „Hoval“ (Lichtenšteinas), „2VV“ (Čekija), „Sonninger“ (Lenkija) pramonines oro užuolaidas.

Pramoninės paskirties pastatuose, logistikos sandėliuose, cechuose (atskiriant atskiras zonas) ir kitose patalpose, kuriose dažnai darinėjamos durys ar vartai ir pageidaujama apsaugoti patalpas nuo išorės poveikio, naudojamos pramoninės oro užuolaidos. Paprastai jos yra didesnių gabaritų ir didesnių galių nei naudojamos komercinėse patalpose, kuriose ir durų angos mažesnės ir mažesni šilumos nuostoliai.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti elektronikos komponentų gamykloje „Continental“ ir kt.

Plačiau apie gamintoją (-us) galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

VĖSINIMAS

PRAMONINĖS VANDENINĖS VĖSINIMO SISTEMOS

„NIT“ tiekia gamintojo „Aermec“ (Italija) vandenines vėsinimo sistemas (čileriai, aušintuvės, kondensatoriai ir kt.), kurios sistemos – pačios universaliausios, plačiausiai paplitusios pramoninių patalpų vėsinimo srityje.

cileriai-NSMIVanduo vis dar yra optimaliausia priemonė šilumos energijai perduoti pastatuose. Vandeniniai vėsinimo sprendimai tinka tiek mažoms tiek vidutinėms tiek didelėms erdvėms. Keičiantis pastato konfigūracijai, šias sistemas galima išplėsti ir naujai įrengti kartu su kitais šildymo bei vėsinimo šaltiniais, kai pasikeičia energijos rinka arba pasibaigia pradinių šildymo ar vėsinimo šaltinių eksploatavimo trukmė.

Su įvairiais šaltiniais suderinamos vandeninės sistemos gali patikimai, saugiai ir efektyviai tiekti šilumą arba vėsinti ne vieną dešimtmetį.

Tokios vandeninės vėsinimo technologijos buvo sumontuotos gamyklose „Thermo Fisher“, „Nemuno banga“, „Šviesos konversija“ ir kt.  

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


„OXYCOM“ VĖSINIMO SISTEMOS DIDELĖMS ERDVĖMS

„NIT“ tiekia gamintojo „Oxycom“ (Nyderlandai) adiabatinio vėsinimo sistemas didelės patalpoms.

vesinimo-sistemos-intrcoollŠiltomis ir drėgnomis dienomis atsiranda diskomfortas, sumažėja produktyvumas, tampa sudėtinga laikytis darbo vietai keliamų reikalavimų. Su „IntrCooll“ viskas pasikeis į gerąją pusę. „IntrCooll“ sistemos padeda sukurti malonią patalpų atmosferą, kuri padidina darbuotojų įsitraukimą ir produktyvumą. Vėsus ir šviežias oras yra labai svarbus žmonių gerovei. Mažesnės investicijos ir 80 proc. mažesnės eksploatacinės išlaidos, palyginti su tradiciniais oro kondicionieriais, leidžia sutaupyti kur kas daugiau.

Vėsinimo sistemos „IntrCooll Std“ pavers didelius pramoninius pastatus efektyviai energiją vartojančiomis, produktyviomis ir sveikatą tausojančiomis erdvėmis.

Tokie įrengimai sumontuoti polietileno plėvelių gamykloje „Umaras“ ir kt.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

ŠILDYMAS

DAUGIAFUNKCINIAI ŠILUMOS SIURBLIAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Aermec“ (Italija) daugiafunkcinius šilumos siurblius, kurie dėl savo universalumo (gali šildyti, vėsinti bei ruošti karštą vandenį) labai tinka tiek pramoniniams tiek komerciniams pastatams.

silumos-siurbliai-NSRekomenduojame daugiafunkcinius oras vanduo Aermec šilumos siurblius su plokšteliniais arba vamzdeliniais šilumokaičiais, kurie idealiai tinka, kuomet reikia tuo pačiu metu, bet atskirai patenkinti šildymo ir aušinimo poreikius mažo ir vidutinio dydžio pramoninės paskirties pastatuose.

Du nepriklausomi šaldymo kontūrai užtikrina puikų našumą net ir prie dalinio apkrovimo ir leidžia naudoti įrenginį net tada, kai vienas kompresorių taisomas ar keičiamas.

Statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, hermetiški didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai vartoja mažai elektros energijos.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


PRAMONINIAI SPINDULINIAI ŠILDYTUVAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Fraccaro“ (Italija) spindulinius šildytuvus, kurie užtikrina  energijos taupymą įvairiaus dydžio ir įvairios paskirties patalpose bei sveikesnes aplinkos sąlygas žmonėms.

Spinduliavimo sistema aktyvuojasi per labai trumpą laiką, todėl šilumos jausmas kūną pasiekia beveik akimirksniu. Kadangi nėra karšto oro sluoksniavimosi, kuris linkęs susilieti tose vietose, kur to nereikia – dažniausiai viršutinėse kambario dalyse – sumažėja švaistomos energijos kiekis, kuris paprastai išleidžiamas pastato dalių šildymui, kurios nėra naudojamos. Dėl sudedamųjų dalių paprastumo ir sumažėjusio energijos suvartojimo, spinduliavimo prietaisai yra vieni iš ekologiškiausių sprendimų pastato šildymui ar vėsinimui.

„Fraccaro“ spinduliniai šildytuvai, ar jie būtų dujiniai ar infraraudonųjų spindulių, užtikrina geriausią aplinkos mikroklimatą kartu su sąnaudų taupymu ir sauga darbo vietoje.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


PRAMONINIAI PLOKŠTELINIAI ŠILUMOKAIČIAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Fiorini“ (Italija) plokštelinius šilumokaičius, kurie plačiai naudojami pramonėje, pvz. centrinėse šildymo sistemose karštam vandeniui ruošti, vandeninėse šildymo, vėsinimo (šaldymo) sistemose, pramoniniam šaldyme (aušintuvuose) ir kt.

Surenkamieji šilumokaičiai atitinka aukštus reikalavimus ir gali būti naudojami chemijos, maisto ir kitose pramonės srityse. Kalbant apie šių šilumokaičių patikimumą, jis yra garantuotas, nes surenkami šilumokaičiai yra jungiami per specialias tarpines.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

DRĖKINIMAS

PROFESIONALŪS ORO DRĖKINTUVAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Condair“ (Šveicarija) garinius oro drėkintuvus, kurie gali dirbti pavieniui ar būti integruojami į mechaninio vėdinimo bei oro kondicionavimo sistemas.

drekintuvai-rsSkirtingose pramonės šakose teisingas drėgmės lygis yra labai svarbus ir esminis gamybos produktyvumo sėkmės veiksnis. Pvz., dėl elektrostatinio krūvio efektyvus popieriaus apdorojimas poligrafijos pramonėje stipriai priklauso nuo atitinkamo oro drėgmės lygio. Tekstilės pramonėje drėgmės kiekis derinamas pagal medžiagos sudėtį ir tekstilės rūšys, taip pasiekiant: a) Optimalų apdirbimą; b) Siūlų minimalų plyšimą; c) Geresnę darbinę „klimato – komforto“ zoną. Ir farmacijos pramonėje skirtingos gamybinės procedūros yra įmanomos tik, jeigu užtikrinama teisinga drėgmė.

Perteklinė mašinų ir gamybinių procesų šiluma neutralizuojama per adiabatinį šaldymą. Oro drėkinimo ir adiabatinio šaldymo sistemos padeda pagerinti našumą, tvarumą ir sveikatą daugelyje komercinių ir pramonės sričių.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti gamyklose „Elmoris“, „Šviesos Konversija“ ir kt.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

SAUSINIMAS

PRAMONINIAI ORO SAUSINTUVAI

„NIT“ tiekia gamintojo „DST“ (Švedija) pramoninius oro sausintuvus, kurie skirti konkrečiam drėgmės problemų išsprendimui komercinės ir pramoninės paskirties objektuose.

sausintuvas-RLPerteklinė patalpų oro drėgmė gali sukelti įvairių problemų – kenkti pastato konstrukcijoms ir apdailai, sudaryti palankias sąlygas bakterijų ir pelėsių spartesniam dauginimuisi, kliudyti įvairios produkcijos gamybai, tiesiog gadinti produkciją gamybos, sandėliavimo vietose, gadinti įrangą ar apsunkti jų energetiškai efektyvią veiklą.

Laikant patalpose santykinę drėgmę (RH) žemiau 50%, galima išvengti bakterijų augimo ir pelėsių. Reguliuojant drėgnį su pramoniniais drėgmės surinkėjais taip pat gali būti sustabdytas kondensavimasis ir korozija.

Tokie įrengimai buvo sumontuoti gamykloje „Rokiškio sūris“ .

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

ORO FILTRAVIMAS/VALYMAS

ORO FILTRAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Camfil“ (Švedija) oro filtrus ir filtravimo technologijas.

Oro filtrai – būtini gerai pramoninių patalpų vidaus aplinkai, nes jie išvalo tiekiamąjį orą, kad į patalpas nepatektų teršalų iš aplinkos, o taip pat apsaugo vėdinimo įrangą, kad ji neužsiterštų, neužsikimštų dulkėmis. Tiekiamojo oro filtrai gali būti naudojami ir šalinamajam orui valyti, kai reikia apsaugoti vėdinimo sistemą nuo užteršimo. Vadinasi, oro filtrai apsaugo žmones, procesus ir verslą, pagamintus produktus (pvz., padeda išvengti gaminamų produktų gedimų), vėdinimo įrangą (šilumokaičius), aplinką bei sumažina valymo poreikį.

Camfil oro filtrai naudojami gamykloje „Thermofisher“, „Biotechpharma“, „Achema“ ir kt. 

Plačiau apie gamintoją galime perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


PRAMONINIAI ORO VALYTUVAI

„NIT“ tiekia gamintojo „Camfil“ (Švedija) pramoninius oro valytuvus, kurie ne tik papildo jūsų turimą vėdinimo sistemą, bet padeda sumažinti energijos sąnaudas, efektyviau veikia ir sukuria sveikesnę darbo aplinką, kurioje mažiau dulkių ir kenksmingų dalelių.

oro-valytuvas-CC6000Profesionalus oro valytuvas skirtas dulkėtoms aplinkoms ir didelėms vidaus patalpoms, pvz., vaistinėse, maisto fabrikuose, sunkiojoje pramonėje, popieriaus gamyklose, suvirinimo cechuose, medienos lentpjūvėse, kepyklose, pakuočių gamyboje, spaustuvėse, arklidėse, perdirbimo pramonėje, prekybos centruose ir kitose specialios paskirties, pavyzdžiui, švarių patalpų aplinkoje ir kitoje klasifikuotoje surinkimo aplinkoje.

Valytuvų teikiami privalumai: sveikesni darbuotojai; mažiau valymo; pašalina tabako dūmus, suvirinimo dūmus, statybines dulkes, asbesto ir bet kokio dydžio daleles iki labai smulkių; sumažintas poveikis aplinkai; švarūs produktai, mažiau darbo sutrikimų; mažesnės energijos sąnaudos; sumažina vidutinę temperatūrą patalpose su aukštomis lubomis.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


IŠTRAUKĖJAI PRAMONEI

nutraukejai-gamybinems-patalpoms

„NIT“ tiekia gamintojo „Fumex“ (Švedija) dulkių ir pavojingų atliekų ištraukėjus pramonei.

Dulkės, įsiskverbusios į kvėpavimo takus, akis, nusėdusios ant odos, gali sukelti įvairias ligas ar negalavimus. Didinant įrenginių našumą, pvz, didinant sūkių skaičių, pjovimo gylį ir pan., didėja ir atpjautos medžiagos bei dulkių masė, o atliekas reikia pašalinti iš cecho, kad nebūtų sužalotas žmogus ar įranga. Taigi dulkių siurbtuvai yra ne vien darbo vietos oro užterštumo mažinimo įtaisas, bet ir viso darbo apsaugos priemonių komplekso dalis.

Šalinant sugautas atliekas ortakiais į atliekų surinkimo vietas, ištraukėjai naudojami kaip pneumatinio transporto sistemos elementai.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.


PRAMONINIAI DEZINFEKATORIAI – STERILIZATORIAI

„NIT“ tiekia „Sterilsystems“ GmbH (Austrija) aukštos kokybės oro dezinfekatorius-sterilizatorius.

sterilsystems-dezinfekatoriaiŠvari ir dezinfekuojanti UVC technologija naikina mikroorganizmus ir stabdo jų plėtrą.

UV-C sterilizavimo mechanizmas pagrįstas fiziniu procesu be chemikalų, be nuodingų mišinių ar besiformuojančio atsparumo. Jau įrodyta, kad naudojama UV technologija itin efektyviai naikina patogeninius virusus, bakterijas ir pirmuonis, per kelias minutes geba sunaikinti iki 99,99% mikrobiologinių organizmų.

Oro dezinfekatorių-sterilizatorių galima labai plačiai panaudoti bet kokio tipo viešajame sektoriuje: ligoninėje, poliklinikoje, laboratorijoje, oro kondicionavimo ir vėdinimo technologijoje, maisto ir prekybos pramonėje. Ši technologija užtikrina puikią darbo vietos ir gamybos higieną ir tuo pačiu garantuoja tvarią kokybę.

Plačiau apie gamintoją galite perskaityti čia, o apie tiekiamus produktus, jų technologijas ir privalumus čia.

Susisiekite su mumis tel: +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie ŠVOK įrangą pramonei, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.